Art of CGI  13 Ağustos 2018   Ana Sayfa/Bizden  

1 Yılda Yarım Milyona Yakın Görüntülenme

6 sene önce

Türkiye’de ve Dünya’da CG sanatı, görsel efekt, tasarım kültürü, oyun yapımına dair yeni haberler ve eğitimler, sektörel gelişmeler, öne çıkan sanatçılar, mükemmel çalışmalar, ücretsiz içerikler, tasarım programları hakkında ipuçları, röportajlar ve daha bir çok şeyi bulabileceğiniz ART of CGI internet sitemiz 1 yıl önce bugün Facebook’dan paylaşıma başlamış 3 gün sonra tüm içeriklerle birlikte sitemizi yayın hayatına almıştık.

Az çok demeden sitemize desteklerini esirgemeyen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarken, 1 yılda 440.000 binden fazla sayfa görüntülenme 9500 den fazla sosyal medya paylaşımına ulaştık. 

Bu konulara meraklı olan herkesi bir araya getirmeyi amaçlayan sitemizin Facebook adresimize buradan, Twitter adresine buradan Instagram adresimize de buradan ulaşarak sayfalarımızı beğenebilir bizlere destek olabilirsiniz.

Ayrıca elimizden geldiğince güncel tutmaya çalıştığımız site içeriğimizdeki 320’den fazla haber, röportaj ve blog yazımıza buradan ulaşarak sektörün gerisinde kalmadan tüm gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Reklam vererek yada içeriklerimizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak site devamlılığımıza katkıda bulunabilirsiniz.

İlgilisi ve uzman olduğunuz konularda içerik oluşturmak, haber girmek isterseniz ülkemizde alanında tek olan sitemizde isminizle birlikte içeriklerinizi yayınlayalım. Bizlere merhaba@artofcgi.com ve 535 927 90 65 nolu telefondan ulaşabilrisiniz.

Sitemizin Facebook adresimize buradan, Twitter adresine buradan Instagram adresimize de buradan ulaşarak sayfalarımızı beğenebilir bizlere destek olabilirsiniz.

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir