Art of CGI  6 Mart 2020   Ana Sayfa/Sektörel  

3D Okulu’dan KATIL Butonuna Özel İçerikler

4 sene önce

Youtube yeni eklenen katıl butonunu bilmyennini yoktur. 3D Okulu da bu katıl butonuna ücretli içerikler üreten kanallat arasında yerini alacak. Pek yakında başlayacak olan yeni oluşumda 3ds Max ve Vray ağırlıklı eğitimlere buradan ücret ödeyerek ulaşabileceksiniz.

Tabi ki ücretsiz kısımda devam edecek ama her ay kanala dcüzi miktarda destek olanlara özel premium içerikler eklenecek. Alınan bilgilere göre fiyatı öğrenciler dahil herkesin ulaşması için uygun olacak ve hali hazırdaki Vray 2.4 ve 3.6 setleri bu kısımda yer alacak. Bundan sonra yeni çıkan dış mekan vray next setleri de buraya eklenecek.

Buradaki eğitimler şöyle olacak. örneğin; vray de ışıklandırmada dikkat edilmesi gereken yerler gibi. Ya da Corona render kumaş malzeme hazırlama. ya da corona render ile mutfak iç mekan eğitimi gibi… Her ay 4-5 yeni video eklenilmesi düşünülüyor. 5 er 10 ar dakikalık belki daha uzun videolar ile işin püf noktalarına cüzi miktarda ulaşabileceğiniz KATIL butonu sayesinde kanalı desteklemek isterseniz takip etmeye devam edin.

Şu andaki hazır eğitim setlerine BURADAN bakabilirsiniz. Youtube kanalına gitmek için ise BURAYI tıklayın.

art-of*cgi-advertorial

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir