Art of CGI  13 Ocak 2020   Ana Sayfa/Eğitim/Etkinlik & Seminer  

CG Seminerleri 2: Levent Öget

4 sene önce

2020 yılından itibaren her ay bir tane yapılması planlanan CG Seminerleri (workshop) çalışmalarının daha önce 5 ocak itibariyle başlayacağını BURADA duyurmuştuk. Ve bunların ilki BURADA da röportaj yaptığımız Derya Birinci ile olmuştu.

Bu seferki 9 Şubat 2020 Pazar buluşmasının eğitmeni mimari görselleştirme üzerine uzman ve sektörün yıllardır tanıdığı sanatçılardan CG Artist Levent ÖGET olacak. Levent ÖGET ne gibi işler yapmış diye merak ediyorsanız sanatçının sayfasına BURADAN ulaşabilirsiniz.

Seminer ücretsiz olup saat 14.30-16.00 arasında gerçekleştirilecek ayrıca kontenjan 60 kişi ile sınırlıdır. CG Arts ve CG Extent grupları ortaklaşa organizasyonu olan etkinliğe tüm CG ve 3D tasarım meraklıları davetlidir.

Bilge Adam Kadıköy şubesinde yapılacak seminer için sertifikada verilecektir. Zamanla diğer etkinliklerin yeri ve zamanı yine sitemizden üzerinden duyurulacak olup bizleri takipte kalın. 444 33 30 nolu telefondan bilgi alabilirsiniz.

Ayrıntılar ve etkinlik takvimi için Bilge Adam sayfasına BURADAN ulaşabilirsiniz. İçeriği sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak daha fazla kişiye ulaşması konusunda yardımcı olabilirsiniz.

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir