Art of CGI  17 Aralık 2019   Ana Sayfa/Yarışma  

Chaos Group Render Yarışması Sonuçlandı

5 sene önce

Keşfedilmemiş ”bu yılki V-Ray ve Corona yarışma yarışmasının temasıydı. CG öğrencilerini esrarengiz reaktörler, korkutucu askerler, sevimli yengeçler ve korsan gemileri de dahil olmak üzere hayranlık uyandıran bir çalışma yapmaları için yarıştılar ve yarışmanın kazananı Matteo Morana oldu.

Etkileyivi çalışmalar arasında seçim yapmak için hakem heyeti epey zaman harcadı ve Matteo Morana’nın karmaşık çizimine yer verdiler. Cinema 4D için Corona ile oluşturulan görüntü, MS 3000 yılında, büyük bir felaketten 500 yıl sonra dünyayı gösteriyor. Chaosgroup Kreatif Başkanı Lon Grohs, “Benim için açık bir kazanandı” ifadesini kullandı. Ayrıca “Matteo, kompozisyonu ve aydınlatmasıyla yarışmanın temasını mükemmel bir şekilde yakaladı ve bizleri bitki ve ağaçların cücesi olan ana karaktere çekmek için odakladı.” Bu, en güçlü görsel hikaye anlatımıdır ifadelerini kullandı.

Facebook oylarının kazananı ise Aaron Rabago’nun “Unutulmuş Işık Feneri” oldu.“Forgotten Beacon” kanyonun içinde uzun süredir terk edilmiş bir makineyi gösteriyor. Matteo ve Aaron’un her biri V-Ray veya Corona lisansı, Chaos Cloud Credits, Total Chaos 2020 konferansına bilet ve daha fazlasını kazanırken diğer dereceye girenlerde lisans kazandılar.

Çalışmalara göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz. Darısı ülkemiz sanatçılarının başına diyelim.

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir