Art of CGI  13 Nisan 2023   Ana Sayfa/Sektörel  

Chaos Group’a Üst Düzey Atama

1 sene önce

Bilişim teknoleri, mimari görselleştirme ve oyun alanında yirmi yılı aşkın deneyime sahip deneyimli yönetici Kam Star‘ın Chaos’un yeni ürün müdürü olarak Chaos Group’a atandı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Kam hakkında, 3D görselleştirme teknolojisini geliştirmeye ve mimarlar, sanatçılar ve tasarımcılar için sezgisel ve güçlü iş akışları oluşturmaya devam etmemize yardımcı olacak. Kam, ürün stratejisini ve yönünü denetleyecek ve CEO Christian Lang liderliğindeki liderlik ekibine katılacak denildi.

Bu atama hakkında CEO Land “Kam’ın yalnızca bizimle güçlü bağları olan alanlardaki kapsamlı deneyimi nedeniyle değil, aynı zamanda müşteri odaklı yaklaşımı ve yenilikçilik dürtüsü nedeniyle de kuruluşumuz için mükemmel bir uyum sağlayacağından eminim. Fikirlerinin ve liderliğinin bizi daha da güçlü bir ürün portföyü oluşturma ve yeni pazarlara ulaşma konusunda nereye götüreceğini görmekten heyecan duyuyoruz.” dedi.

Ocak 2022’de Chaos ve Enscape, 3D görselleştirme ve tasarım iş akışı teknolojisinde küresel bir lider oluşturmak için güçlerini birleştirdi. Chaos adını koruyan yeni birleşik şirket, Nisan 2022’de ticaret için bir 3D ürün görselleştirme platformu olan Cylindo’yu satın almıştı bunun BURADA haberini yapmıştık.

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir