Art of CGI  5 Ağustos 2019   Ana Sayfa/Yazılım  

Cinema 4D R21 ile Yeni Üyelik Sistemi

5 sene önce

Maxon Siggraph etkinliğinde en son Cinema 4D güncellemesini duyurdu. Maxon’un Cinema 4D için yeni kiralama sistemi geliyor.

Geçmişte, Cinema 4D, 995 dolardan başlayarak kalıcı bir Prime lisansı için 3.695 dolara kadar çıkacak dört çeşitte sunuluyordu. Cinema 4D R21, yıllık bazda aylık 61.49 avroluk yeni bir ücret karşılığında yeni sürümde (Studio’ya eşdeğer) sunulacak. Aynı fiyat politikasının Redsiht render motorunu içeren 86.09 avroluk abonelik modelidie var. Yine eskisi gibi kalıcı lisans almak isterseniz 3567 avro ücret ödemeniz gerekiyor. En azından Adobe gibi aylık üyelik sistemine geçince kalıcı lisanları iptal etmeyen canımız Maxon 🙂

Güncellemenin kendisi yeni bir Caps and Bevel sistemi, yeni Field Force dinamikleri, arayüz hızı geliştirmeleri ve popüler donanım ve yazılım teknolojileriyle daha iyi entegrasyon ve çok daha fazlasını tanıtacak. Yazılım Eylül ayında piyasaya sürüldüğünde neler olacağının ayrıntıları yine burada Türkiye’de alanında tek ve ilk olan sitemiz üzeriden yayınlanacak. Ayrıntılar için Maxon web sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir