Art of CGI  27 Aralık 2017   Ana Sayfa/Yarışma  

Hum 3D Render Yarışmasının En İyileri

6 sene önce

Hum 3D sitesi tarafından düzenlenen araba render yarışmasına 146 sanatçı katıldı ve sonuçlar geçtiğimiz günlerde açıklandı. 17 jüri den oluşan kurulda toplam 29 çalışma oy aldı. Sonuçlara özet halinde aşağıda değindik.

Haberimizin kapağında ki çalışması Clay Maker ile Kevin Boulton 1. oldu. 3ds Max, Vray ve Photoshop kullanan sanatçının yapım aşamaları için buradan buyurun. Aşağıdan jüri üyelerinden bazılarının çalışma hakkında yaptığı bazı yorumlara göz atabilirsiniz. Çalışmanın yüksek çözünürlüklü hali burada.

Marek Denko: “Güzel ve orijinal görüntü” .
Jan Tománek: “İyi fikir – diğerlerinden farklı”.
Pierre Maheut: “Ulaşım tasarım öğrencisi olarak , Ben o kadar çok kil modeli çalıştım! Harika anıları hatırlayarak gerçekten harika görünüyor! ”
Jim Thacker:” Yarışmanın en sıra dışı fikri ”
Robin Brockötter:” Aydınlatma kesinlikle mükemmel “.
Alexey Duk:” Sanırım galip geliyor. Fantastik ve karmaşık fikir, çok güzel ve detaylı “.

Chamishka Gamage’in 2. olan Escape adlı çalışmasının yüksek çözünürlüklü hali burada. Maya, Redshift, Substance Painter, Nuke ve 3ds Max kullanan sanatçının yapım aşamaları için buradan buyurun.

edupya

Grigorii Kliver’in 3. olan Before the race adlı çalışmasının yüksek çözünürlüklü hali burada. 3ds Max, Corona render, Substance Painter and Photoshop kullanan sanatçının yapım aşamaları için buradan buyurun.

edupya

Yarışmaya sponsor olan dünyaca ünlü firmaları aşağıdan görebilir ve yarışmada dereceye giren diğer tüm katılanları buradan inceleyebilirsiniz.

timuçin özger

Yarışmaya katılanların hangi yardımcı yazılımlardan yararlandığını gösterir infografiğe aşağıdan ulaşabilirsiniz.

edupya

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir