Art of CGI  5 Kasım 2018   Ana Sayfa/Yazılım  

Lumion Yine Yapmış Yapacağını. Lumion 9 Tanıtım Filmi

6 sene önce

Lumion her zaman olağanüstü sonuçları hızlı ve stressiz şekilde elde etmenizi sağladı. Son sürümlerde yaptığı devrimsel yenilikler ilede adından sıkça söz ettirmeye başladı.

Eğer işiniz ticari anlamda mimari animasyon işiyse ilk tercihiniz Lumion olmalı. Lumion 9 ile fotogerçekçi ortamları daha önce hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde yakalarken, anında projenize hayat verebileceksiniz. Bu sürüm ile gelen HDR kullanma özelliği bir çok kişinin beklediği önemli özelliklerden biriydi. Sahnenizde yeni bir ışık almak için tek dokunuşla Real Skies’ı ekleyin ve tasarımlarınız için anında güzel ve eşsiz bir ortam oluşturun.

Gerçekçi yağmur ve kar sahnesi, tüylü halılar ve kabarık battaniyelerle dekore edebileceğiniz rahat alanlar ve bu sürümle ile beraber gelen 5000 den fazla yeni obje ve araçların tadını çıkarın. Yeni Özelleştirilebilir 3B Çim malzemelerini uygulayın ve sonucu görün. Neredeyse ayaklarınızın altındaki taze kesilmiş çimi hissedeceksiniz 🙂

Yeni aerodinamik sahne oluşturma araçları, dakikalar içinde karmaşık ortamlar oluşturmanıza yardımcı olur. Geliştirilmiş iş akışına ek olarak, Lumion’un en büyük artılarından oluşturma hızı ve olağanüstü görüntüler ve videolar sizleri bekliyor.

Sürüm ile yeni eklenen tüm özellikleri buradan ingilizce dilinde okuyabilirsiniz. Yazılım Türkiye distribütörü FGA Mimarlığın sitesine ise buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Lumion 8 sürümüyle ilgili burada yazdığımız blog yazısı ilginizi çekebilir.

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir