Art of CGI  27 Ocak 2018   Ana Sayfa/Yazılım  

Photoshop 2018 ile Cut Out İnsan Aramaya Son

6 sene önce

Adobe, yüksek DPI görüntüleri ve Microsoft’un Yüzey Çevirmeli Teknoloji desteğini daha da iyileştirip, maskeleme araçlarını genişleterek, Photoshop’a yaptığı en son güncellemeyi yayınladı.

(Microsoft’un Yüzey Çevirmeli Teknoloji nedir diyorsanız buradan buyurun) Photoshop 19.1 veya CC (Ocak 2018) veya CC 2018.1 olarak ta adlandırılan bu sürüm numaraları biraz karışık. 🙂

Sadece Windows için: HiDPI ekranlar ve Microsoft’un Yüzey Çevirmeli Desteği için geliştirilmiş destek sağlıyor ama bu yeni sürüm Windows kullanmıyorsanız pek te dişe dokunur bir güncelleme getirmiyor.

Windows’a özgü özellikler arasında, Windows 10 Creator’s Edition’da çalıştırıldığında Hi-DPI ekranlar için geliştirilmiş destek bulunmaktadır; arayüz% 25’lik artışlarla% 100’den% 400’e ölçeklenir. Ölçek faktörü, Photoshop’un çalıştığı her monitör için bağımsız olarak ayarlanabilir.

Eğer Microsoft’un kalem-bilgisayar-dokunmatik PC’si olan Surface Studio’yu kullanıyorsanız bu sürüm tam size göre. Özellikle bu sürümde makine öğrenmesine dayalı resimlerden png insan modelleri çıkarma render sonrası post süreci için sektörden bir çok kişinin işinin kolaylaştıracak. Tabi ki ücretsiz resimlerden 🙂

Photoshop 19.1, Windows 7 ve üstü ve Mac OS X 10.11 ve üstü sürümleri için kullanılabilir. Sadece Photoshop CC ve Lightroom CC kullanacağım derseniz için aylık 29.95 tl den başlayan Creative Cloud üyeliğinizi hemen başlatabilir siniz. Diğer üyelik seçenekleri için buradan buyurun.

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir