Art of CGI  3 Ekim 2019   Ana Sayfa/Eğitim/Etkinlik & Seminer  

Truva Design’dan Lumion Workshopları

5 sene önce

Şüphesiz mimari alanda Lumion ile tanışmayan yoktur! Hızlı sonuç için ticari işlerde iyi sonuçlar çıkaran bir yazılım. GPU tabanlı olması ve git gide kendini geliştirmesi onu cazip bir hale getiriyor.

Bir mimar ve CG sanatçısı olan 10 yıllık tecrübesiyle Fatih Ekşi Huber Cafe’de yakında workshoplara başlıyor. 200 lira ücret bedeliyle maksimum 20 kişilik ortamda cumartesi veya pazar günleri 13:00 – 18:00 saatleri arasında sizde kısa sürede Lumion ile etkili sonuçlar çıkarabilirsiniz.

Gerek yurt içinde gerek yurt dışı tecrübeleri gerekse çıkardığı 170 saatin üzerindeki eğitim seti tecrübesini de göz önüne alarak Fatih Ekşi ile Lumion yolculuğuna başlamak isterseniz buradaki bağlantıyı kullanın.

Gerçekten her şey yazılımda mı bitiyor ? Yüksek kalitede sonuç nasıl elde edilir ? Çalışma metodu nedir ? Süreç nasıl işliyor ? Animasyonda neleri bilmek hayati önem arz ediyor ? Hangi metotları uygulayarak sonuca varıyoruz ? Bu işi kitabına uygun nasıl yaparız ? Bu ve buna benzer bir çok sorunun cevabı workshoplarda sizi bekliyor olacak.

Bursa Workshop: Buse Turan Mimarlık
İstanbul Workshop: Huber Cafe (Göztepe Mah. Batışehir Cad. Batışehir sitesi K2 Residence Kat 14 Bağcılar)
Program : Lumion ile iç mekan / Dış mekan görselleştirme – Animasyon ve sürpriz detaylar, tüyolar…

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir