Art of CGI  24 Haziran 2020   Ana Sayfa/Sektörel  

Turbosquid’den 1 Milyon $ Tazmin Garantili Üyelik

4 sene önce

Turbosquid üyelik sistemini geliştirdiğini açıkladı.

Yeni üç tip üyelik sistemi belirleyen firma Standart, Small Business ve Enterprise olmak üzere 3 farklı seviyede kademelendirdiği üyelik sisteminde büyesindeki 450 bin 3D modele için bunu destekliyor.

Enterprise (299 Dolar) üyelere özel 3D modellerini 1 Milyon dolara kadar sigortalıyor. Ayrıntılar BURADA.

Yani BURADA filtrelenen ve firma tarafından ince eleyip sık dokunarak gözden geçirilmiş yüzbinlerce 3D modele biz kefiliz ve bu modellerden birini eğer satın alırsanız satıcı ile her hangi bir anlaşmazlığınız halinde sizi sigortalıyoruz diyor.

Küçük işletme ve girişimci adıyla adlandırdığı bu iki yeni eklenen lisans sistemiyle daha fazla koruma sağlayacak çünkü TurboSquid CEO, Matt Wisdom “Standar üyelik sisteminden daha fazla müşteri ticari ilişkisi alanında koruma isteyen firmalara rastlıyoruz bu yüzden bu yeni düzenleme herkesi daha fazla rahatlatacak ve güvenli bir şekilde alış-veriş yapmalarını sağlayacak” ifadelerini kullandı.

Ayrıca yeni korumalar, bir stok modelinin ticari bir projede kullanılmasının tartışıldığı nadir olaylara karşı koruma da sağlıyor. Özetle avukatlık bir durumla karşı karşıya kaldığınız durumlarda biz işinizi çözeceğiz içiniz rahat olsun yeni üyelik sistemlerimizden birini seçin gözünüz arkada kalmasın demek istemiş yetkililer. 🙂

art-of-cgi-advertorial

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir