Art of CGI  5 Ekim 2020   Ana Sayfa/Sektörel  

Unity Gurusu Brackeys’den Veda

4 sene önce

Daha önce “Unity’de x nasıl yapılır” araması yaptıysanız, büyük olasılıkla YouTube’da Brackeys tarafından hazırlanan bir eğitsel içeriğe yönlendirilmişsinizdir. Son sekiz yılda Brackeys, 127 milyondan fazla kez izlenen 460 eğitsel içerik oluşturdu! En büyük oyun yayınlarından bazılarına ev sahipliği yaptı, gamedev topluluğuyla bağlantı kurmak için endüstri etkinliklerine katıldılar ve sayısız oyun geliştiricisinin öğrenme yolculuklarına başlamasına yardımcı oldular.

Brackeys’in son videosunda ekip, kanalı sonlandırdıklarına dair haberi paylaştı. Brackeys’in çok sayıda sadık takipçisi var ve geliştiricilere kendi eğitimlerini üretmeleri için ilham verdi.

Sebastian Lague ve Jabrils, diğer birçok içerik oluşturucunun yanı sıra, vedalaşmalarını ve teşekkürlerini söylemek için son videonun yorum bölümüne şu ifadeyi bıraktılar. Sebastian, “Yıllarca süren harika içerik için teşekkürler; şüphesiz yaptığınız videolar daha uzun yıllar boyunca insanlara yardım etmeye ve ilham vermeye devam edecek. ” Ve Jabrils, “Pek çok kişiye sadece oyun geliştirmeyi öğrenmeye başlamak için değil, aynı zamanda öğreticiler hazırlamak için de ilham verdi! Teşekkür ederim Efsane!”

Unity resmi hesabından yapılan veda açıklaması ise şöyle. “Yıllar boyunca ekip, Unity motorunu geliştirmemize yardımcı olmak için bizimle geri bildirim paylaştı ve erişilebilir öğrenim kaynakları için yorulmak bilmeyen destekçilerimiz oldula. Brackeys, Unity’nin inanılmaz bir ortağı oldu ve onlarla yıllarca çalışmak bir onurdu. Asbjørn, Andreas, Sofia, Thea ve Jasper: Hepinize iyi şanslar ve birlikte çalışabileceğiniz inanılmaz bir ekip olduğunuz için teşekkür ederiz!”

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir