Art of CGI  25 Ocak 2019   Ana Sayfa/Sektörel  

Epic Games, Dijital İnsan Üreticisi 3D Lateral’ı Satın Aldı

5 sene önce

Epic Games bugün, dijital insan teknolojisi konusunda önde gelen içerik geliştiricilerden 3Lateral’ı satın aldığını duyurdu. Sırbistan merkezli grup, Unreal Engine’in sanal insanlara ve yaratıklara desteğinde en son teknolojiyi geliştirmek için çalışırken oyun endüstrisini, filmi ve televizyon ortaklarını desteklemeye devam edeceğini duyurdu.

3Lateral, Hellblade: Senua’nın Kurbanı ve gerçek zamanlı animasyon kısa filmi A Boy ve His Uçurtması gibi performans yakalama ve film yapımcılığını içeren Unreal Engine tabanlı işlerden ikisini yukarıda görebilirsiniz.

3Lateral’ın kurucusu ve yöneticisi Vladimir Mastilovic. “Bu mekanizmaların gözlemlenmesi, analiz edilmesi ve yeniden yapılandırılması bizi 3Lateral’de her zaman büyülemiştir ve Epic Games’te bu imkansız problemi çözmek için bu kadar güçlü bir arzuyla benzer düşünen bir takıma katılmaktan heyecan duyuyoruz.” dedi

Konu hakkında Epic Games’in kurucusu ve CEO’su Tim Sweeney. ise “Bir sonraki seviyeye ulaşmak bireysel insan yüzlerini ve duygularını yakalamayı, kişiselleştirmeyi ve aktarmayı gerektiri.r” dedi.

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir