Art of CGI  31 Ağustos 2017   Ana Sayfa/Yazılım  

Unreal İçin İnteraktif Ağaç Oluşturucu

6 sene önce

Gerçek zamanlı üretim için kullanılabilecek çok yönlü 3D ağaçlar üretmek istiyorsanız S. Kreze’den Interactive Tree Creator’a (ITC) bir göz atın. Araç, doğru sayıda dal ve dalın bulunmasına yardımcı olan çok çeşitli nesil parametreler sağlar ve rüzgar efektleri ile beraber. Witcher’de gördüğümüz vahşi hareketli ağaçları inşa etmenize yardımcı olur.

Geliştiriciler ayrıca fiziksel simülasyon, yerden etki efektleri ve düşen yapraklar ve ağaç kesme işlevi eklemesi oldukça güzel olmuş. Fonksiyonlarla daha fazla kontrole gereksinim duyduğunuzu düşünüyorsanız, gövde ve ana dallar için daima elle düzenleme araçlarını kullanabilir veya yaprak dalı doku jeneratörüyle oynamayı yapabilirsiniz. Bununla birlikte, eklentinin oyun hazır hazır ayarları bir demetle birlikte gelmesinden dolayı bu işlevleri asla kullanmayabilirsiniz.

Eğer Unreal ile çevre işleri yapıyorsanız veya oyun geliştiriyorsanız buradan market place giderek uygulamayı indirebilirsiniz. Veya aşağıdan tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

 

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir