Art of CGI  25 Ağustos 2017   Ana Sayfa/Eğitim  

V-Ray Işıklarını Uzmanından Öğrenin

7 sene önce

3D dünyasının sayılı Senyör CG artistlerinden Volkan Kaçar’dan ezberlerinizi bozacak sesli V-Ray ışıkları eğimi için sizi şöyle alalım.

Stüdyo ışıklandırmanın püf noktaları içinse aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Sanatçı Türkiye’den Dünya klasmanında yetişen nadir CG sanatçılarından biridir. 2003 yılından bu yana Mimari ve Otomotiv görüntüleme üzerine çalışan dijital sanatçı Volkan Kaçar tam bir doğa tutkunu olup ayrıca profesyonel fotoğrafçıdır.

Çalışmalarında 3ds Max, Zbrush, Corona Renderer, Arnold Render, Vray, Octane, Keyshot ve Adobe Photoshop’da gibi yazılımlar kullansa da, yazılımların genel mantığını bilmesinden dolayı 3D-Coat, Substance vs. herhangi başka bir tasarım aracıyla eser üretebilmektedir. Sanatçının Gumroad hesabına buradan bakabilir ücretli derslerini alarak katkıda bulunabilirsiniz. Buraya tıklayarak  sanatçının Facebook hesabına ulaşabilirsiniz.

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

“V-Ray Işıklarını Uzmanından Öğrenin” için 2 cevap

  1. ibrahim dedi ki:

    Geçende de yorum yazmıştım hiç bir şey göremiyorum içerik anlamında hiç bir şeye erişemiyorum sadece başlık var gerisi boş diye, bir çözüm lütfen.

  2. The Art of CGI dedi ki:

    Sorunu çözmüştük ama siz hangi platformu kullanıyorsunuz. iPhone ve Safaride sorun vardı giderildi. Şu anda nereden bağlanmaya çalışıyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir