Art of CGI  12 Mart 2019   Ana Sayfa/Yazılım  

ZBrush 2019 Yayınlandı

5 sene önce

Pixologic, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok yeni özellik ekleyen önemli bir güncelleme olan ZBrush 2019 versiyonunu piyasaya sürdü.

Bu versiyon ile kullanıcıların SubTools’u gruplandırmasına ve düzenlemesine olanak sağlayan klasörler kullanıma sunuldu. Ölçekle, Döndür, Çoğalt, Sil, Gizle / Göster PolyPaint, Canlı Boolean ve daha fazlası gibi eylemler tüm bir klasöre uygulanabilir. Buda iş sürecinizi çok hızlandıracaktır.

Kullanıcının içe aktarılan fotoğrafların odak uzaklığına ve 3D görüntü oluşturmasına olanak sağlayan yeni bir Evrensel Kamera özelliğide bu versiyon ile gelen yeni özelliklerden. ZBrush kamera ayarlarını diğer 3B uygulamalarda kullanmak üzere vermek veya almak da mümkündür.

2D çizim ve çizim efektleri oluşturmak için yeni bir Fotogerçekçi Olmayan Renderer NPR ilginizi çekebilir.

Orijinal özellikleri koruyan ve kullanıcının herhangi bir gri tonlamalı görüntüyü 3B modele dönüştürmesini sağlayan, güncellenmiş bir Spotlight sürümü olan Snapshot3D ye de bir göz atın.

Kaynak görüntüler, karmaşık 3B şekiller oluşturmak için Boolean tipi toplama veya çıkarma yoluyla değiştirilebilir veya birleştirilebilir.

ZRemesher, keskin açıların daha iyi korunması ve daha verimli topoloji içeren çeşitli iyileştirmelerl ile güncellendi.

Kullanıcının, alt araçların kesiştiği maskeleri oluşturmasını sağlayan Intersection Maker ve renk paletlerini yönetmesini ve paylaşmasını sağlayan ZColor adlı yeni eklentiler de ilginizi çekebilir.

ZBrush, 895,00 $ karşılığında sahip olabilirsiniz. Ayrıntılı bilgilere site üzerinden buradan ulaşabilirsiniz.

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir