Art of CGI  18 Ekim 2018   Ana Sayfa/Plug-in, Script  

3ds Max Virüslerine Karşı Sisteminizi Ücretsiz Koruyun

6 sene önce

Autodesk tarafından geliştirilen 3ds Max Güvenlik Araçları, 3ds Max ortamını bozabilecek, veri kaybına ve kararsızlığa neden olabilecek ve diğer sistemlere yayılabilecek bir anlama virüs olarak adlandıracağımız CRP, ADSL ve ALC 3. parti komut dosyalarından sisteminizi korumaktadır.

3ds Max Güvenlik Araçları, CRP, ADSL ve ALC 3. parti komut betiklerine karşı bağışıklık sağlar ve bunları 3ds Max başlangıç ​​komut dosyalarından ve sahne dosyalarından algılayarak kaldırır. Plug-in paketini buradan indirebilirsiniz.

Plug-in in Özellikleri:

  • 3ds Max başlangıç ​​betiklerinde CRP, ADSL ve ALC’yi algılar ve bu bozulmaları temizler;
  • 3ds Max’e nasıl yüklendiklerine bakılmaksızın 3ds Max içindeki CRP, ADSL ve ALC’yi algılar (birleştirilen, xrefed, sürükleyip bırakılan, komut dosyaları ile yüklenen, vb.) Ve bunları bu bozulmalardan temizler;
  • 3ds Max’in CRP, ADSL veya ALC bozuk sahneleri kaydetmeyeceğini garanti eder;
  • Başlangıç ​​komut dosyalarını ve sahne verilerini temizlemeden önce kullanıcı onayını ister;
  • Komut satırı oluşturma ve toplu komut dosyası oluşturma gibi 3ds Max’in sessiz ve diğer etkileşimli olmayan kullanım senaryolarında çalışır;
  • Tüm eylemlerini sistem günlüğüne kaydeder (Max.log);
  • Başlangıç ​​komut dosyalarını veya sahne verilerini temizlememeyi seçerken bile kullanıcının 3ds Max’ı tam olarak kullanmasını engellemez.
  • 3ds Max Güvenlik Araçları, tüm 3ds Max kullanıcıları için ücretsiz bir eklentidir. 3ds Max’i çalıştıran tüm sistemlere 3ds Max Güvenlik Araçlarını yüklemenizi kesinlikle öneririz.

Aslen bu eklenti 3ds Max 2019 versiyonu kullnıyorsanız sürüm içerisinde otomatik olarak yüklü geliyor.

Uyarı:

Eklentiyi indirirken kabul ettiğiniz şartnamade şöyle bir ifade geçmektedir. Autodesk, kişisel donanımınızı desteklemek için herhangi bir teklifte bulunmaz ve 3ds Max Güvenlik Araçlarını kullandığınız için yazılım veya donanımınıza verilen zararlardan sorumlu değildir.

Sitemize kayıtlı diğer 3ds Max haber ve içeriklerine buradan ulaşabilirsiniz.

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir