Art of CGI  12 Nisan 2023   Ana Sayfa/Yazılım  

3dsMax 2024 için Forest Pack Çıktı

1 sene önce

Sektör lideri obje dağıtma, düzenleme, modelleme ve sahne montaj eklentileri araçları olan iToo firmasına ait Forest Pack artık 3ds max 2024 ile tamamen uyumlu!

3ds Max’in yeni boolean değiştiricisi, geliştirilmiş dizi aracı, openVDB Meshing, OCIO renk yönetimi ve yeni slate editörü gibi heyecan verici 2024 güncellemesini kullanmak için Forest Pack ve Rail Clone’un favori özelliklerini bekleyenlere artık iki yazılımda tam uyumlu olarak çalışıyorlar

Ayrıca Arnold ve Corona’nın en son sürümleriyle ve V-Ray’in en son sürümünün artık GPU’da render alırken bile Forest Pack’in kenar kırpma modunu desteklediğini belirtmek istiyoruz. Aktif bir bakım planına sahip mevcut müşteriler, kullanıcı panelinizin “Ürünlerim” bölümünü ziyaret ederek Forest Pack ve RailClone’un yeni sürümlerini edinebilirler. Bakım planınızın süresi dolmuşsa, kullanıcı panelinizin Lisanslar bölümünden lisansınızı yenileyebilirsiniz. Unutmayın, lisansınız zaten sona ermişse bakımınızı yeniden başlatabilir ve en son sürümleri indirebilirsiniz.

BURADAN kullanıcı girişi yaparak lisanslı yazılımınız ile ilgili işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Eğer henüz bir Forest Pack veya RailClone kullanıcısı değilseniz, neden onları denemiyorsunuz? Eklentilerin tam sürümle aynı özelliklerin çoğunu sunan, ticari olarak kullanılabilen ve süresi asla dolmayan Lite sürümlerini 3ds Max 2024 uyumlu olarak yine yukarıdaki bağlantıdan yükleyebilirsiniz.

Haberin İngilizce metni için BURAYA tıklayabilirsiniz.

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir