Art of CGI  25 Ağustos 2021   Ana Sayfa/Yazılım  

Adobe Frame.io’yu Satın Aldı

3 sene önce

Videonun altın çağındayız. Abartılı eğlenceden ilham verici sosyal medya kısa filmlerine ve müşterilerinizle bağlantı kuran videolara kadar her türden video içerik oluşturmayla ilgileniyorsanız size iyi bir haberimiz var. Adobe sektör lideri bir video işbirliği platformu olan Frame.io’yu satın aldı.

Frame.io’nun ne iş mi yapar? Bulut tabanlı bir platform olan Frame.io bir video prodüksiyonunda yer alan yönetmenden senaryo süpervizörüne ve nihai projeyi onaylaması gereken herkesten geri bildirim almanın güvenli ve zarif bir yoludur. Dünyanın en iyi film ve televizyon stüdyolarının ve Fortune 100 şirketlerinin çoğu Frame.io’ya yazılımını kullandığını da belirtmekte fayda var.

Frame.io’nun yenilikçi kurucuları ve yetenekli ve tutkulu ekibi durmaksızın videonun geleceğine odaklanıyor ve haberiniz yoksa daha çok video prodüksiyon sektöründekiler bu yazılımı kullanıyor.

Frame.io ve Creative Cloud ekipleri ile birleştirilecek Premiere Pro’ya derinlemesine entegre edilecek. Daha uzun vadede, yapay zekanın genişletilmiş kullanımı da dahil olmak üzere gelişmiş işbirliği ve çığır açan teknolojiyi video prodüksiyonuna getirmek ve her içerik oluşturucuyu ve yaratıcı ekibi daha işbirlikçi ve üretken hale getirmek için iddialı planlarımız var şeklinde açıkla yapan şirket yetkilisi ayrıca anlaşma kesinleşene kadar her şirket bağımsız olarak çalışmaya devam edecek dedi.

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir