Art of CGI  18 Ağustos 2020   Ana Sayfa/Bizden  

Art of CGI 4 Yaşında

4 sene önce

Herkese merhabalar.

Siz değerli takipçileri için mimari görselleştirme, görsel efekt(vfx), animasyon, hareketli grafik(motion design), grafik tasarım, dijital sanatlar, illüstrasyon, filmlerin yapım süreçleri, oyun yapımı ve render için uygun fiyatlı donanım tavsiyeleri gibi benzer konulara yer verdiğimiz sitemiz dün itibariyle 3. yılını doldurup 4. yaşına bastı.

Eski heyecanımız kalmasada alanında önemli bir mihenk taşı olan sitemiz imkanlar dahilinde ayakta kalmaya devam edecek. Türkiye’de ve Dünya’da CG sanatı, görsel efekt, tasarım kültürü, oyun yapımına dair yeni haberler, öne çıkan sanatçılar, ücretsiz içerikler, tasarım programları hakkında ipuçları, röportajlar gibi sektörel içerikler bizi takipte kalmaya devam edin.

Sitemizin Facebook adresimize buradan, Twitter adresine buradan Instagram adresimize de buradan ulaşarak sayfalarımızı beğenebilir bizlere destek olabilirsiniz.

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

“Art of CGI 4 Yaşında” için 3 cevap

 1. Erhan DÖNMEZ dedi ki:

  Öncelikle Selamlar. Sitenizi yaklaşık olarak 2 yıldır aktif olarak takip etmekteyim. En çok ziyaret ettiğim 5 site içerisindesiniz. Cgi ile hobi amaçlı olarak ilgileniyorum. Siteniz sayesinde bir çok bilgiye sahip oldum. Ayrıca bu sektörün duayen isimleri ile yaptığınız röportajlardan çok ilham aldım. Ücretsiz eğitimlere ulaştım. Bu yüzden bu mesajı atma gereği duydum.

  Size çok çok teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.
  Saygılarımla. Erhan DÖNMEZ (Sınıf Öğretmeni)

  • Art of CGI dedi ki:

   İyi dilekleriniz için çok teşekkürler. Bizde vakit ve enerji buldukça devam etmeye çalışacağız. İyi ve sağlıklı günler dileriz.

 2. Ali Akcan dedi ki:

  Çok teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir