Art of CGI  15 Nisan 2023   Ana Sayfa/Eğitim/Sektörel  

Cihan Özkan’dan Yeni Webinar Serisi

1 sene önce

Türk CG artist ve Mimar Cihan Özkan Dünya çapında yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettirerek bizleri gururlandırıyor. Yıllardır bu sektörde olan ve belki de hemen herkesin adını bir kere duyduğu sektör emektarı açtığı Youtube kanalı üzerinden ücretsiz dersler vermeye başladığını 3 sene önce BURADA duyurmuştuk. Ayrıca kendisiyle 5 sene önce BURADA kısa bir röportaj gerçekleştirmiştik.

Sanatçı Özkan şimdi de farklı konseptler üzerine kurulu bir webinar serisini kendi Youtube kanalında paylaşıyor ve bunları canlı şekilde yapıyor. Webinar saatlerini kendi sosyal medya hesaplarını üzerinden yaptığı için sanatçının hesaplarını takip etmenizde fayda var. Bu webianrda kapak resminde gördüğünüz kulübenin yaz halini dört mevsim webinarları başlığı altında izleyeceksiniz. Ve Cihan Özkan’ın yeni mimari üzerine içerikler paylaşıp eğitimler verecği yapılanması GARA89‘un instagram hesabına BURADAN ulaşabilirsiniz.

İçeriği sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak daha fazla kişiye ulaşması konusunda yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca Özkan’ın kanalına abone olup beğeni atın dememe gerek yok sanırım.

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir