Art of CGI  30 Nisan 2021   Ana Sayfa/Sektörel  

Epic Games Artstation’ı Satın Aldı

3 sene önce

Vee artık ArtStation bir Epic Games ailesi üyesi.

“Birlikte, dünya çapındaki içerik oluşturucu topluluğunun gelişimini ve büyümesini hızlandıracağız bir ortaklık ile, hem Epic’in hem de ArtStation’ın içerik oluşturucuları geliştirmek için araçlar ve platformları güçlendirme misyonunun altını çiziyor.” açıklamasını yapan Artstation CEO’su Leonard Teo 2014’te sahneye çıkan Artstation başarı yolundaki yükselişine vurgu yaptı.

Ayrıca Unreal Engine ekibi, çabalarımızı ve girişimlerimizi inanılmaz derecede destekledi ve salgın sürecinde de Artstation’ı desteklemeyi sürdüren Epic ile güçlerimizi birleştirerek çok daha büyük bir etkiye sahip olacağımız kanısındayız diye de sözlerine ekledi.

ArtStation, Epic Games’in sahip olduğu bağımsız markalı bir platform olmaya devam edecek ve içerik üreticilerin gelişmeleri için güçlendirme misyonuna devam edecek. Platformu bugün yaptığınız gibi kullanmaya devam edebileceksiniz, ArtStation ekibini işe alacak olan Epic ile ileriki süreçte eğitimlerin ücretsiz olması gibi bir planlamada var.

Ayrıca bu satın alma artık Artstation oyun odaklı mı olacak sorunu aklınıza getirilebilir. Ama o konuda hiç endişeniz olmasın. Artstation bugün neyse aynı şekilde devam edecek ve Epic’in gücünü arkasına alan site daha da büyüyecek ve tüm içerik üreticilere her zamankinden daha fazla destek olmaya devam edecek. Merak edenler için satın almanın bedeliyse açıklanmadı.

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir