Art of CGI  27 Mart 2018   Ana Sayfa/Oyun & Sinema  

Hasret Bitti. Unreal için V-Ray Beta Yayında

6 sene önce

Beklediğimize değdi. V-Ray sahnelerini gerçek zamanlı hale getirmeniz için Chaos Group Epic Games ile yaptığı ortaklık neticesinde V-Ray sahnelerinizi doğrudan Unreal Engine içinde görüntüleye bileceksiniz. Daha önce konu ilgili haberi burada yapmıştık.

Artık 3ds Max, Maya ve SketchUp’tan V-Ray sahnelerini doğrudan Unreal Editor’a getirebileceksiniz. Işın izlemeli foto gerçekçi görüntüler ile Unreal’da oyun motoru uzmanı olmanıza bile gerek. Basitçe export import yöntemiyle çok kısa sürede sahneleriniz Unreal arayüzünde olacak.

Sahnenizi içe aktardığınızda, V-Ray for Unreal, materyallerinizi ve ışıklarınızı otomatik olarak UE iş akışları için gerçek zamanlı eşdeğerlere dönüştürür. Aynı zamanda, 3ds Max, Maya ve SketchUp için V-Ray’dan gelen orijinal materyalleriniz gerçek zamanlı sürümlerine bağlı kalır ve render etmeye hazır olduğunuzda çağrılır.

V-Ray sahnesiniz içe aktarıldıktan sonra, Unreal Editor’daki VR özelliklerinden tam olarak yararlanmaya hazır olacağınızı da unutmadan belirtelim.

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir