Art of CGI  4 Kasım 2019   Ana Sayfa/Yazılım  

Hoşgeldin Lumion 10

5 sene önce

An itibariyle Lumion 10 sürümünü piyasaya çıktı. Yakın zamana kadar rakipsiz olsa da Unreal Engine’ın sahibi Epic firmasının Twinmotion programını satın alması ile dişli bir rakip ile karşı karşıya kalacak gibi duruyor.

10 sürümünde displacement map özelliği ile ezberleri bozan Lumion daha gerçekçi sahneler ile karşımıza çıkacak. Ağaç gerçekçiliği arttırılan bu yeni sürümde yeni arabalar, objeler ve insanlar da eklenmiş gibi gözüküyor.

Çünkü bu sektörde Lumion hızlı görselleştirme alanında, kolay kullanımından dolayı kullanıcı cezbeden bir yazılım olsa da Twinmotion’un yaptığı ataklar ve Unreal Engine ile Unity’nin mimari alanlarda kullanımları bazı alanlarda kendisine ciddi farklar atıyor.

FGA distribütörlüğündeki Lumion’a öğrenci olduğunuzu kanıtlamanız halinde 1 yıllık ücretsiz kullanıma sahip olabiliyorsunuz. Ayrıca 9.5 ticari sürümüne sahip iseniz 10 sürümünüe bedavaya ulaşabileceksiniz.

Bu sürümde iç mekan render kalitesininde arttırıldını görüyoruz. Daha fazla ayrıntıya aşağıdaki videodan ulaşabilirsiniz. Hızlı ticari işler için böbrek satmanıza gerek kalmadan maddi açıdan geri dönüşler alabileceğiniz Lumion 10 meraklısına hayırlı olsun.

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir