Art of CGI  7 Kasım 2017   Ana Sayfa/Eğitim  

Lumion 8’i Merak Edenler

6 sene önce

DoF, materyallerde kenar yumuşatma, kromatik sapma, kamera ayarları vs gibi daha bir çok alanda kendini geliştiren program mimar ve 3D Artist Fatih Ekşi’den tam not aldı. Geliştirilen ışık yapısı artan 700 adet daha kütüphanesi ile gerçekten devrim yapmışlar diyebiliriz.

AXYZ firmasından gerçekçi insan modelleri, araçlar ve Evermotion setlerinden bir çok objeyi kendi kütüphanesine ekleyen yazılım kur farkından dolayı yüksek fiyatlara gelse de parasının hakkını fazlasıyla çıkaracağa benziyor.

Özellikle içi mekanda yapılan geliştirmeler haberin kapak fotoğrafındaki render da görüleceği üzere 30 saniye gibi bir sürede bu kalitede işler elde edebilirsiniz. Tanıtım videosu yayınlandığında hakkında bir çok yaygara çıkarılan yazılım özellikle mimari animasyon alanında bir çok kişinin kararını etkileyeceğe benziyor.

Burada da haberini yaptığımız tanıtım görselini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Mimar ve 3D Artist Fatih Ekşi tarafından incelenen ilk uzun Lumion 8’i videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

“Lumion 8’i Merak Edenler” için 2 cevap

  1. Doğu dedi ki:

    Çok ciddi bir program aslında, yıllar önce bir dönem kullanma fırsatım olmuştu, ama bu kadar ilerleyeceğini hiç düşünmemiştim, siteniz gibi bu durumu da yeni fark ettim. Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir