Art of CGI  17 Eylül 2018   Ana Sayfa/Sektörel  

MPC ve Mikros Image Fransa’da Tek Çatı Altında

6 sene önce

Mikros Imege ve MPC Paris’te güçlerini birleştirdi. Reklam VFX şirketleri MPC ve Mikros bugün operasyonlarını Paris’e entegre edeceklerini açıkladı. Dünya çapındaki iki büyük reklam markası, Fransız reklam pazarına tek bir yaratıcı VFX ve üretim hizmetleri kaynağı sağlamak için güçlerini birleştirecek.

Bu birleşme, Paris’teki reklamverenlere, tek bir banner altında en iyi yaratıcı yeteneklere ve en gelişmiş teknolojilere erişim olanağı sağlar. Müşteriler, kombine iş tarafından sunulan zengin soy ağacından ve endüstri tarafından kabul edilen mükemmeliyetten yararlanacaklar.

Yeni kurum Paris’te Mikros-MPC Reklam olarak çalışacak ve MPC Reklam stüdyolarının küresel ağının bir parçası olacak. Bu sadece Fransız müşterilerin Paris’teki MPC Advertising ve Mikros yeteneklerine erişmelerine değil, aynı zamanda dünyanın her yerinde en yaratıcı ve prodüksiyon yeteneğine de sahip olacak.

Paris’teki MPC Advertising ekibi, Ekim 2017’de Mikros’un Hauteville stüdyosuna katılacak.

Paris ekibi Julien Meesters tarafından yönetilecek, konu hakkında Julien “Reklam topluluğu her zaman yaratıcı teknolojinin en yenilikçi uygulamasını talep etti. Güçleri birleştirerek, Paris’teki reklamverenlere, sektördeki en ikonik stüdyolardan iki tanesini daha önce görülmemiş yetenek ve teknolojilerden oluşan eşsiz bir hizmet sunacağız. ” diye şeklinde bir açıklama yaptı.

Yakın zamanlarda bu tarz haberleri çok duymaya başladık. Geçttiğimiz günlerde Method ve Atomic Fiction’un birleşme haberine burada yer vermiştik.

Mikros Image 2018 showreelini aşağıdan izleyebilirsiniz.

MPC 2017 Film Reeline aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir