Art of CGI  10 Temmuz 2020   Ana Sayfa/Yazılım  

Project Lavina’yı Denemek İster misiniz?

4 sene önce

Daha önce BURADA ve BURADA haberini yaptığımz Chaıs Group tarafından geliştirilen gerçek zamanlı render alma yazılımı Project Lavina şu anda BETA sürümünde ve indirilebilir halde.

Project Lavina, V-Ray sahnelerini % 100 ışın izlemeli bir ortamda gerçek zamanlı olarak keşfetmek ve manipüle etmek için yeni bir Chaos Group ürünüdür. Yeni bir teknoloji olan RTX (Işın İzleme) e sahip olduğu için şu anlık Twinmotion ve Lumion’dan ayrılıyor. Zaman içinde bu alanda kızışmaya başlayan sektör kavgası devam edeck gibi görünüyor.

Yazılımı BURADAN indirebilirsiniz. Bu yeni betada geliştirilmiş animasyon editör var ve %100 kapasitede çalışan ışın izleme teknolojisine sahip.

Yazılım ile ilgili aşağıda izleyecek olduğunz tanıtım videosunun ayrıntılı İngilizce blog yazısına BURADAN ulaşabilirsiniz. Yazılım ünlü 3D görselleştirme firması Brick Visual’ın baş tasarım yöneticisi (CDO) Attila Cselovszki tarafından hazırlandı.

Project Lavina ile, en büyük projelerinizi gerçek zamanlı olarak keşfetmek artık bir kaç tık uzağınızda. V-Ray sahnelerini ek veri hazırlığı olmadan tamamen ışın izlemeli bir ortamda tam olarak keşfetmeniz için Lavina sizlerle.

Lavina Tanıtım Videosu

art-of-cgi-advertorial

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir