Art of CGI  23 Aralık 2019   3D Sahne/Ana Sayfa  

Ücretsiz Unreal Engine İç Mekan Sahnesi

4 sene önce

Muhtemelen Unreal Engine kullanarak archviz görüntüleri ve deneyimleri için mümkün olan fotogerçekçilik seviyesini görmüşsünüzdür, ancak belki de bu efektleri yeniden oluşturma ve gerçek zamanlı olarak kendi işinizde nasıl optimize edeceğinizden emin değilsiniz yada bilmiyorsunuzdur.

Epic Games’e ait yeni Archviz Interior Rendering örnek projesiyle, çeşitli senaryolar için en iyi sonuçları vermek üzere ayarlanmış küçük bir daire sahnesini keşfedebilir, böylece kendiniz için teknikleri öğrenebilir ve hatta kendi çalışmanızdaki öğeleri yeniden kullanabilirsiniz.

Işın izlemeli yansımaların ekran dışı öğeler ekleyerek ve cilalı beton zeminler veya cam veya metalden yapılmış elemanlar arasında yansımalar oluşturarak nasıl güvenilirlik sağladığını öğrenebileceksiniz. RTX teknolojisini kullanan sahnede ışın izleme etkisi için bir NVIDIA RTX kartınız olması gerekiyor. Ayrıca Unreal Engine oyun motorununda en son sürümüne sahip olmnanız gerektiğini zaten biliyorsunuzdur.

Scionti Design’a ait olan sahne için sanatçının diğer çalışmalarını görmek için buradan buyurun.

Sahneyi indirmek için Epic Games Launcher uygulamasından learn kısmına girin. RTX sistemli bir bilgisayarınız yoksa dosyanın indirilmesine izin verilmiyor.

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir