Art of CGI  24 Eylül 2018   Ana Sayfa/Yarışma  

VUE Reeli Hazırlayarak 20.000 Dolar Kazanabilirsiniz

6 sene önce

VUE, Plant Factory gibi E-On firması ürünleri ile 26 yaşının altındaki katılımcıların hazırlayacağı animasyon içeriği sahiplerine 20.000 dolarlık ürün ve hizmet kazanabilirsiniz.

Bildiğiniz üzere E-On Software geçtimiz aylarda Bentley firması tarafından satın alınmıştı. 2016 yılından beridir VUE yazılımına yeni sürüm çıkarmayan firma bu yeni satın alım sürecindeki yapılanmadan kaynaklı olsa gerek Fransa ofislerini yeniden dizayn ederek Bentley çatısı altında yeni çalışmalara başladı.

Bu yarışmaya dönecek olursak katılımkcılar şu anda bir öğrenci olmalı yada 26 yaşın altında olması şartı getirilmiş. Zaten içerik öğrenci reeli olarak yayınlanacak. Son derece zengin dijital doğa ortamları, ağaçlar ve ormanlar ve çevre üretmek için üretilen VUE veya SpeedTree alternatifi bitki ve doğa varlıkları oluşturabileceğiniz Plant Factory yazılımlarından birini kullanabileceksiniz. Unutmadan Avatar filmindeki orman sahnelerinin çoğu VUE program ile yapıldığını da belirtelim

Katılımcılar arasından 20 finalist seçilecek bu 20 finalistin çalışmaları reel (türkçeye film makarası olarak çevrilmiş) haline getirilip yayınlanacak. Bu 20 finalistten en iyi ilk 5 kişiye ise toplam değeri 20.000 doları bulan ürün ve hizmet hediye edilecek.

Yarışma Tarihi: 30 Temmuz – 5 Ekim 2018
Finalistlerin açıklanması: 12 Ekim 2018
Finalistlerin teslim süresi: 12 Ekim – 29 Ekim
Kazananların açıklanması: 5 Kasım 2018

20 finalisten biriyseniz, 12 Ekim’e kadar nelerin gerekli olduğunu belirten bir e-posta alacaksınız ve finale olan yolcuğunuz başlamış olacak. Ödüllere ise şöyle VUE xStream (Tam Ticari Lisans), Bitki Fabrikası Üreticisi (Tam Ticari Lisans), NVIDIA P2000, Wacom Intuos, Çiftlik Bilgisayarı Rendering Kredileri

Yarışma için çalışmlarınızı göndereceğiniz link burada. Ödüllerin ayrıntılı olarak açıklandığı liste ise burada. Ayrıca neymiş bu VUE hangi filmlerde kullanılmış diyorsanız aşağıda eski de olsa firmaya ait bir showreel görüntüsü ekliyoruz.

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Etiketler: , ,
Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir