Art of CGI  14 Ocak 2020   Ana Sayfa/Sektörel  

Yerli Kaplama Arşivi Sitesi: ‘Texturefun’ Açıldı

4 sene önce

Global anlamada yerli ve milli kavramları günümüzde çok yazılıp çizilmesine rağmen , yeni projelerimiz sürekli gün yüzüne çıkmaya devam ediyor. Özellikle ilgi alanımızda ve çalışma alanlarımızdaki konular ile ilgili projelerin yapılması bizim içi ayrı bir mutluluktur.

3D görselleştirme alanında ve oyun geliştiricileri arasında lisans sorunu olmayan ve ticari işlerde kullanılacak ürünler bulmak zor bir iştir. Özellikle bu şekilde efor ve emek olarak çok fazla zaman harcanan kaplama kısmında, ücretsiz içeriklerin bulunması bir hayli zordur.

Ücretli, ücretsiz ve oyun sektöründe kullanmak üzere artık geniş bir arşive sahip ve yerli olarak global anlamda rakipleri ile yarışacak kaplama siteniz artık faaliyette ismi TextureFUN.com olarak çalışmalarına başlamıştır.

Toplamda şu ana kadar en çok kullanılan kaplamalar , 350 adet olarak sitede yerini almaktadır. Sitenin en büyük özelliği bu kaplamaları , global anlamda diğer rakiplerine göre 1K – 2K – 4K çözünürlükte sunmasıdır.

Bu şekilde bir hizmeti şu an yurt dışı sitelerinde özellikle yüksek kalitedeki kapmaları ücret ödeyerek alırsınız.

TextureFUN Sitesinin en büyük artısı aynı zamanda bu kaplamaları ayrı ayı indirme bağlantısı vermesiyle beraber , her kalite içerisinde kanallarıda sunmasıdır. Bu kanalları render motorları kullanıcıları ve oyun yapımcıları için bulunmaz bir nimettir.

Kullanıcılar için kayıt ekranından sonra, kendi profillerinde daha önce hangi kaplamayı indirdiklerini, ve liste halinde neler yaptıklarını görebiliyorlar. Sizlerde texturefun.com sitesindeki kaplama kütüphanesinden faydalanarak, görselleştirme alanında kendi özel ve ticari işleriniz için büyük kaplama kütüphanesini ücretsiz kullanabilirsiniz.

Siteye ulaşmak için BURADAN buyurun. Sitenin facebook adresine ise BURADAN ulaşabilirsiniz.

1k-2k-4k free texture: TextureFun.com

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

“Yerli Kaplama Arşivi Sitesi: ‘Texturefun’ Açıldı” için 2 cevap

  1. Koray dedi ki:

    Emeği geçenlere teşekkürler

  2. TextureFUN Team dedi ki:

    Teşekkürler.
    TextureFun Team

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir