Art of CGI  16 Mayıs 2023   Ana Sayfa/Sektörel  

Adobe ve Maxon’dan Türkiye Lansmanı

1 sene önce

Dünyada Fark Yaratan Türkiye’nin En Kreatif İsimleri ve Yurt Dışından Gelecek Konuşmacılar 24 Mayıs’ta FGA Mimarlık önderliğinde Penta Teknoloji ve Nvidia Türkiye Sponsorluğunda Gerçekleşecek olan Creator Day’de Bir Araya Gelecek.

Medya sektörü profesyonellerini alanının en iyi, en doğru ve en güçlü araç setleriyle buluşturma amacı ile Maxon, Cinema 4D ile başlayan ürün portföyünü ZBrush , Redshift, Red Giant gibi markalarla genişletti. Adobe’nin de Substance 3D için sunduğu yeni teknolojileri birçok sektörde üretim yapan sanatçıların ilgi duyduğu ve takip ettiği teknolojiler arasında yer alıyor.

Türkiye ve dünyada tasarım sürecine yeni değerler katan NVIDIA Studio Platformu, yaratıcı uygulamalarla çalışırken sanatçılara, yaratıcılara ve 3D geliştiricilere en iyi performansı ve güvenilirliği sağlıyor. Render alma, video düzenleme, hareketli grafik, fotoğrafçılık, grafik tasarım, mimari görselleştirme ve yayıncılık gibi yaratıcı alanlarda kullanıcılara yüksek performans sağlıyor. Türkiye’de 2. kez FGA ile böyle bir etkinlikte bir araya gelen NVIDIA Studio , Türkiye de ki kullanıcılarına verdiği önemi ve geri dönüşleri ne kadar önemsediğini göstermiş oldu.

Daha önce FGA önderliğinde lansmanı yapılan Cinema 4D etkinliklerinin haberinin BURADA ve BURADA yayınlamıştık. Katılımcılara ve program listesine ulaşmak ayrıca kayıt olmak için BURAYA tıklayabilirsiniz.

Tarih: 24 Mayıs 2023
Saat: 10:00 – 17:00
Lokasyon: Kanyon AVM Paribu Cineverse

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir