Art of CGI  27 Ekim 2017   Ana Sayfa/Bizden  

“Art of CGI” Hakkında

6 sene önce

Türkiye’de ve Dünya’da CG sanatı, görsel efekt, tasarım kültürü, oyun yapımına dair yeni haberler, sektörel gelişmeler, öne çıkan sanatçılar, mükemmel çalışmalar, ücretsiz içerikler, tasarım programları hakkında ipuçları, röportajlar ve daha bir çok şeyi bulabileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz.

Sitemiz CG, FX, ve oyun konularına dair her türlü içeriğe tek bir yerden ulaşılabilsin amacıyla yola çıkmıştır ve video içeriklerin yaygınlaştığı günümüzde oluşturduğu tüm postları uzun uzun paragraflardan ziyade kısa ve öz olarak açıklamaya çalışmaktadır.

Sayfamız Pazar günleri haricinde her gün siz değerli takipçileri için mimari görselleştirme, görsel efekt(vfx), animasyon, hareketli grafik(motion design), grafik tasarım, dijital sanatlar, illüstrasyon, filmlerin yapım süreçleri, oyun yapımı ve render için uygun fiyatlı en performanslı donanım tavsiyeleri gibi benzer CG içerikleri konunun meraklısı olan herkese ulaştırmak için yayın hayatına başlamıştır.

İmkanların elvermesi dahilinde öncelikli olarak online içeriğe sahip Türkçe CG ve Tasarım dergisi de düşünülmektedir. Bu konulara meraklı olan herkesi bir araya getirmeyi amaçlayan sitemiz video içerikler üretmek için çalışmalarına başlamıştır.

Her türlü eleştiri, yorum ve katkılarınız için bize merhaba@artofcgi.com adresinden veya +90 535 927 90 65 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir