Art of CGI  29 Kasım 2021   Ana Sayfa/Sektörel  

Binlerce Ücretsiz Asset için Lotpixel

3 sene önce

2500+ Assets 1000’den fazla ücretsiz kaplama indirebileceğin yerli Assets sitesi : LotPixel 2020 yılında Caner Ercan Tarafından kurulmuş film, oyun ve mimari sektöre Texture, Decal ve Lods sistemli 3D Model üreten bir yerli bir Asset sitesidir. Şu ana kadar 2500’den fazla ürün üretmiş olup her gün yeni ürünler eklemeye devam etmektedirler.

Modelleri ve Textureleri Photogrammetry ve PBR yöntemleriyle üreterek ücretli ve ücretsiz olarak paylaşıyor. Kaplamalar 1k – 2k – 4k – 8k – 16k ya kadar çözünürlüğe sahip olmakla beraber ayrıca kaplamalar; Diffuse, Glossiness, Specular, Height, Normal, Rougness, Metallic, Ambient Occlusion haritalarına sahiptir. Her 3D model için titizlikle optimize edilmiş çokgen ile, titizlikle UV’ler açılmış halde, HighPoly – LOD’ları yapılmış olması oyun motorları için bğyğk kolaylık sağlıyor. Ayrıca ürünleri tüm programlarla (Ue5, Ue4, 3ds max, Blender, Maya, Cinema4d vb.) uyumludur.

Eğer sizde 3D çalışmalarınızda ücretli, ücretsiz bir şekilde kaliteli Texture, 3d Model ve Decal’e ihtiyaç duyuyorsanız hemen BURADAN siteye kayıt olarak hem ücretsiz kaplamalardan hem de BLACK FRIDAY kodu ile indirimi aldığınızda üyeliğinizi iptal edene kadar bu indirimden yararlanabileceksiniz. Ayrıca unutmadan bu indirimli fiyatlar sadece 1 hafta geçerli.

Dünyada hayli tanınan Xrender-Farm ile iş ortaklıkları bulunan bu yerli girişime destek olarak gerek ülkemizde gerekse dünyada daha fazla başarıya ulaşmasına katkıda bulunabilirsiniz. BURADAN facebook adresine BURADAN da instagram adresine ulaşabilirsiniz.

art-of-cgi-advertorial

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Etiketler: , , ,
Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir