Art of CGI  27 Mart 2019   Ana Sayfa/Sektörel  

2019’un En Çok Kullanılan Render Motorları

5 sene önce

2019 Mimari Görselleştirme Render Anketi, 2018 ve 2016 yılında CGarchitect.com’da yapılan orijinal Render Anketi’nden bir güncellemesini içeriyor.

Anket sonuçları 10 Ocak 2019 ve 14 Mart 2019 tarihleri arasında CGarchitect’in topluluğu (sosyal medya ve e-posta bülteni) ve Facebook grupları ve gerçek zamanlı motorlar ve mimari görselleştirme ile ilgili yazılım forumları aracılığıyla toplandı. Öğrenciler de dahil olmak üzere tüm kanallardan toplu olarak toplam 8,750 kişinin oy kullandığı anket sonuçları için aşağıdaki tablodan yalnızca profesyonel kullanıcıları göstermekttedir. (669 adet öğrenci oyu çıkarışmıştır.)

CG Architect’e göre piyasa hesaplamaları amacıyla,dünya geneli kullancı topluluğu 150.000 kişi ile sınırlandırılmıştır. Aksi belirtilmediği sürece, sonuçların % 95’lik bir Güven Seviyesi ile % 1 hata marjı vardır.

Orjinal içeriğe buradan ulaşabilirsiniz. Haber kapağındaki render Maurice Jochem tarafından yapılmış ve Cinema 4D, Redshift, HDR Light Studio, Photoshop kullanılmıştır. Sanatçı profiline buradan ulaşabilirsiniz.

render motorları

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir