Art of CGI  22 Temmuz 2018   Ana Sayfa/Sektörel  

Autodesk Teknik Zirvesi Sizleri Bekliyor

6 sene önce

Her yıl düzenlenen ve bu yıl ismi Autodesk Teknik Zirvesi olarak değiştirilen en geniş kapsamlı yazılım etkinliğine Autodesk tarafındnan davetlisiniz.

Autodesk, 3-4 Ekim 2018 tarihlerinde Marriott Hotel İstanbul Şişli’de gerçekleştirilecek olan Autodesk Teknik Zirvesi etkinliği ile süreklilik kazanan güçlü etkinlikler serisine bir yenisini daha ekleyecek. Birbirinden değerli katılımcılar ve konuşmacıların olacağı etkinliğe kayıtlar 17 Temmuz 2018 itibariyle başladı. Sınırlı sayıdaki kontenjandan yararlanmak için acele edin.

3 Ekim’de Üretim Sektörü Oturumları ve 4 Ekim’de Yapı Sektörü Oturumları olarak iki ayrı günde düzenlenecek zirvede, yapı ve üretim sektörü profesyonelleri bir araya geliyor. Önceki etkinliklerden farklı olarak, mevcut Autodesk kullanıcılarını hedefleyen bu buluşma Autodesk yazılımlarını kullanan uzmanlar, teknik oturumlar ve bilgisayarlı uygulama çalışmalarını içeren laboratuvar oturumları sayesinde Autodesk dünyasındaki yenilikleri, önemli ipuçlarını ve deneyimlerini sektör profesyonelleri ile paylaşacak.

Ayrıca bu yıl herkesin yakından tanıdığı Mimar ve CG Artist Cihan Özkan‘da konuşmacı olarak etkinlikte olacak. Etkinliğe kayıt olabilmek için info@autodeskteknikzirvesi.com mail adresinden yetkililer ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm değerli konuşmacıların listesine buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca etkinliğin program akışı için buradan buyurun.

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir