Art of CGI  26 Haziran 2020   Ana Sayfa/Yazılım  

C4D için VRay 5 Pek Yakında

4 sene önce

Diğer 3D yazılımlarda olduğu gibi Cinema 4D için Vray Next çıkmadan direk Vray 5 sürümüne geçecekler.

Chaos Group yeni yayınlanan videodan da anlaşıldığı üzere şu anda mevcut 3.7 sürümü olan (C4D için) Vray 4 sürümünü es geçerek direk Vray 5 serisini yayınlamayı planlıyor. Daha önce C4D Vray yayınlama haklarını Stefan Laub’dan aldığı haberini BURADA yapmıştık.

Chaos Group her ne kadar C4D’ye üvey evlad muamelesi yapsada yeni butonlar ve arayüz tasarımı ile bu sefer kullanıcıların yüzünü güldürecek gibi.

• Denoising – noisleri otomatik olarak giderir ve oluşturma sürelerini azaltır. V-Ray Denoiser ile kullanıcılar üretime hazır sonuçlar öncekinden çok daha hızlı elde edebilir ve Nvidia AI Denoiser ile anında önizleme yapabilecekler.
• V-Ray 2-side malzeme ile yapraklar, kağıt, kumaş perdeler vb. İçin daha gerçekçi görünümlü yüzeylerin oluşturulmasına yardımcı olacak.
• Yeni V-Ray Güneş ve Gökyüzü modeli ile kullanıcıların gündoğumu ve gün batımı senaryolarıyla çalışırken daha gerçekçi sonuçlar elde etmelerini sağlanacak.
• Otomatik Kamera Pozlaması ve Beyaz Dengesi ile otomatik olarak pozlamayı hesaplayarak ve kamera parametrelerini manuel olarak ayarlama gereğini ortadan kaldırarak zamandan tasarruf edeceksiniz.

Diğer ayrıntıları BURADAKİ forum sayfasından bakabilirsiniz.

art-of-cgi-advertorial

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir