Art of CGI  1 Aralık 2017   Ana Sayfa/Sektörel  

Deniz Atlı Rebusfarm’da Bu Ayın En İyi Sanatçısı

7 sene önce

Yeni yıla girerken 2017 Aralık ayının en iyi sanatçısı ülkemiz CG Artistlerinden Deniz Atlı oldu. Analog Folk London çalışması ile birinciliği göğüsleyen sanatçı hakkında Rebusfarm çılgın yeteneğini tutkusuyla birleştiren sanatçı olarak bahsetmiş

Ankara’da yaşayan 28 yaşındaki sanatçı mimari görselleştirmenin önde gelen sanatçılarından. “Benim için son derece doyurucu bir meslek! Sadece kafanızda bir fikri görselleştirmek ve onu monitörünüz de canlandırmak paha biçilmez bir duygu” şeklinde yaptığı açıklama ile sektör hakkındaki duygularını belirten sanatçı 2013 yılından beridir freelance olarak piyasaya işler yapmakta.

Ayrıca çalışmalarındaki başarıyı anlatırken “ben bu mekanda olsam nasıl dizayn ederdim şeklinde”, düşünerek eserlerini dijital ortamda oluşturuyor. 3ds Max ve V-Ray kullanan sanatçı bu eseri için 1 ay gibi bir süre uğraşmış. Daha ayrıntılı bilgi için sanatçının web adresi burada. İlgili habere buradan İngilizce dilinde ulaşabilirsiniz.

Ülkemiz adına Harun Kaymaz‘dan sonra 2. defa yaşadığımız bu gurur için sayın Deniz Atlı’ya başarısından dolayı Art of CGI ailesi olarak teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir