Art of CGI  8 Ocak 2018   Ana Sayfa/Reel  

Lake Lugano’ya Lumion Bakışı

6 sene önce

İsviçre’nin Lugano şehrinde bulunan dünyaca ünlü mimari eser “Lake Lugano House” mimar  Jacopo Mascheroni tarafından yapılmıştır.

Bu ünlü esere mimar ve 3D artist Fatih Ekşi tarafından Lumion 8 yazılımı ile mimari animasyon hazırlandı. Animasyona geçmeden önce az bilgi vermek gerekirse, yapı bir tepenin yamacında Lugano gölünün kıyısında bulunmaktadır.

Devrim niteliğinde bir çok yenilik ve yeni kütüphaneler ile gelen yazılım mimari animasyon yapmak hızlı ve tatminkar sonuçlar üretmeye başladı. Yazılıma sahip olmak için Türkiye distribütörü FGA Mimarlık ile iletişime geçebilirsiniz. Uzun ve meşakkatli uğraşlar sonucu mimari alanda güzel sonuçlar üreten Unreal’a iyi bir alternatif olabilecek Lumion ile yapılan animasyonu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Eğer tüm sahneye sahip olmak istiyorsanız buradan ücretli şekilde satın alabilirsiniz. Yine aşağıdan çalışmanın nasıl yapıldığını hızlandırılmış şekilde izleyebilirsiniz. Ayrıca Lumion yazılımına meraklıysanız paylaşım ve yardım için buradan Facebook gurubuna giderek üye olabilirsiniz.

 

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir