Art of CGI  22 Ağustos 2017   Ana Sayfa/Efsaneler  

Rıhtımlar Üzerinde Bir Efsane

7 sene önce

Cihan Özkan: 71 Bulgaristan Silistre doğumlu olup  hem mimar hemde 3D mimari görselleştirme uzmanıdır. Ve Türkiye’nin uluslararası konfreranslar da alanında aday gösterilen, bir elin parmaklarını geçmeyecek CG artistlerinden biridir.

[Her geçen gün büyüyen ilhamlık çalışmalar arşivimize buradan ulaşabilir günlük en az 3 adet CG ve 3D çalışmanın tadına varabilirsiniz.]

98 yılında mimarlık fakültesinden mezun olmuş ve sektörün lider firmalarında görev almıştır. 2014 yılında “Kış” adlı çalışması ile Berlin Animago Ödüllerinde best still kategorisinde 5 adaydan biri olmuştur. 2015’ten bu yana üniversitelerin Mimarlık ve Görsel İletişim ve Tasarım bölümlerinde 3 boyutlu modelleme üzerine ücretsiz atölye çalışmaları yürütmekte ve özel olarak dersler vermektedir. Sanatçının eğitim ve atölye çalışmalarına dair gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

On The Waterfront 3ds Max, V-Ray, PhoenixFD ve Photoshop kullanılarak sanatcı tarafından farklı zamanlarda toplamda 4 hafta gibi bir sürede bitirilmiştir. Çalışmanın 3dtotal ve 3d Creative dergisinde galeri ödülü ayrıca CG Vertex ve V-Ray World dede en iyiler ödülü bulunmaktadır. Ve treddi.com da 2016’nın en iyisi seçilmiştir. Aşağıdan çalışmanın final ve wire render halini görebilirsiniz.

on the waterfront örnek resim

on the waterfront örnek resim

 

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir