Art of CGI  27 Aralık 2017   Ana Sayfa/Eğitim  

Edupya Eğitim Platformu Ocakta Açılıyor

6 sene önce

Sonunda Edupya.com yılbaşıyla beraber KAPALI BETA aşamasına giriyor. Ocak ayı içerisinde ise site tamamen kullanılabilir hale gelecek!

Peki nedir Edupya?

Edupya bir online eğitim platformu ve kendini içerik üretimi konusunda geliştirmek isteyen insanlar için kütüphane niteliğinde olacak bir bilgi kaynağıdır.

Kısaca bahsetmek gerekirse; Edupya’ da şu an da 4 farklı branş altında kurslar bulunuyor. Hali hazırda site açıldığında 55 saati aşkın video ve 18 adet kurs ile birlikte yayın hayatına girecek. Üstelik site yayınlandıktan sonra her hafta 2 adet kurs daha eklenerek bu sayı büyüyecek. İlerleyen zamanlarda Edupya da Grafik Tasarım, Programlama, Web Programlama, CGI, VFX ve son olarak Oyun Programlama olarak 6 farklı branşta eğitimler verilecek. Üstelik sertifika alma şansınızda olacak.

Gelelim güzel habere! Edupya KAPALI BETA sürecinde hediyeler dağıtacak!

  • 20 Kişiye 1 Aylık Edupya Üyeliği
  • 4 kişiye 3 Aylık Edupya Üyeliği
  • 1 kişiye ise 1 Yıllık Edupya Üyeliği

Olmak üzere toplamda 25 adet üyelik sizlere hediye! Çekiliş için yapmanız gereken ise www.edupya.com adresini ziyaret edip, kayıt formunu doldurmak! Sosyal medya üzerinden Edupya’yı takip ederseniz, çekilişte kazanma şansınızda artıyor. Unutmayın son katılım 31 Aralık 2017 23:59

edupya

 

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir