Art of CGI  16 Kasım 2018   Ana Sayfa/Yarışma  

Türk Oyun Sektörünün Kristal Piksel Ödüllerine Başvurular Bitiyor

6 sene önce

Türk oyun sektörünün en köklü ve prestijli ödüllerine başvurmanız için son 1 hafta. Son gün 23 Kasım olan ödüller 2012 yılından beri düzenleniyor.

Türkiye’nin en iyi oyunları 20 Aralık 2018 Perşembe günü Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’nun Ankara’daki merkez binasında, sahiplerini bulacak. Özgün yapımların desteklenmesini önemseyen Kristal Piksel, bu alanda faaliyet gösteren oyun geliştiricileri ve oyunları duyurup takdir etmek için düzenleniyor.

Türkiye Oyun Geliştiricileri Derneği (TOGED) ve ODTÜ TEKNOKENT ATOM işbirliğiyle gerçekleştirilen Kristal Piksel’de toplam 14 dalda olacak. Oyun dünyasının, medyanın ve akademik camiadan seçkin kişilerden oluşan jürisiyle bu yılın en iyi mobil oyunu, PC oyunu, konsol oyunu, VR oyunu gibi klasik kategorilerin yanında en iyi müzik, en iyi hikaye ve en iyi görsel sanat gibi özel kategoriler de yer almakta.

Şunu da belirtelim. Yarışmaya başvurmak için oyununuzun 2 Kasım 2017 ile 30 Ekim 2018 arasında yayınlanmış olması gerekiyor. Buradan yarışmaya başvurabilirsiniz. Ayrıntılı bilgiye ulaşmak için buradan buyurun.

Geçen yıl ödül alan firmalara ve oyunlara buradan ulaşabilirsiniz.

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir