Art of CGI  9 Nisan 2018   Ana Sayfa/Texture  

Ücretsiz 90 Adet PBR Texture Kütüphanesi

6 sene önce

3D sanatçı Struffel yeni bir çevrimiçi kütüphane olan CC0 Textures’ı ücretsiz olarak piyasaya sürdü…

Ticari projelerde kullanım için ücretsiz bir PBR doku kütüphanesi taş, ahşap, beton ve kumaş dahil olmak üzere genellikle renkli, normal, AO, pürüzlülük ve bump map gibi yaklaşık 100 PBR doku seti içermekte.

Her biri sorunsuz olarak tileable olup, oluşturuldukları Substance .sbsar dosyası ile birlikte 4,096 x 4,096 piksel veya 8,192 x 8,192 piksele kadar çözünürlüklerde JPG veya PNG formatında kullanılabilmekte.

Texture dosyalarını ticari işleriniz de de kullanabilirsiniz ve StruffelProductions’in gelecekteki çalışmaları finanse edebilmesi için isteğe bağlı Patreon sayfasına destek verebilirsiniz. Güncel olarak yeni dokular eklenmeye devam ediyor. Kütüphaneyi indirmek için buradan buyurun.

Server sıkıntısından dolayı ara ara indirmeler de sıkıntılar yaşanabiliyor. Yoğunluğa göre arada siteyi kontrol edebilirsiniz. (10.09.2018 / 06.00 şu an aktif)

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

“Ücretsiz 90 Adet PBR Texture Kütüphanesi” için bir cevap

  1. cenk dedi ki:

    PBR’ler olmuş Patates

    This page can’t be found (404).
    If you came here via an external link it is likely that it no longer works because the site has moved from tumblr to another hosting service. Simply go to the Homepage and search from there.
    Sorry for this inconvenience.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir