Art of CGI  8 Haziran 2018   Ana Sayfa/Oyun & Sinema  

Yerli Ekipten Korku Oyunu: Ghoul

6 sene önce

Yerli oyun geliştirici Miracle Studios tarafından 2 gün önce Steam platformunda satışa çıkan oyun ülkemiz bağımsız oyun geliştiricileri (indie) için umut vadediyor.

Korku, gerilim türündeki Gülyabani anlamına gelen (Ghoul) oyunun konusu ise şöyle: Oyunun ana karakteri Nil, profesyonel bir hırsız. Sözleşmeleri yapar ve işverenlerin istediği her şeyi getiren profesyonel hırsız olan Nil’in bir sonraki görevi ise kırmızı bir kese çalmak. Nil şehrin dışındaki bir otelde kalıyor ve bu durumu altın bir fırsat olarak görse de bu sefer işler yolunda gitmeyecek gibi.. Otele geldiğinden beri sahip olduğu garip his ve etrafında neler olup bittiğini anlayamasa da, hala görevi bitirmek istiyor. Nil’e otelde neler olduğunu anlamasına yardımcı olun.

Unreal Engine oyun motoru ile geliştirilen oyuna Steam üzerinden buradan ulaşabilirsiniz. Geliştirme ekibindeki Ozan ÖZTÜRK (Yazılımcı) Kaan ÖZTÜZÜN (Level Tasarımcısı) Sinan SOYMAN (Senarist) Yılmaz KANTAR (Karakter Artist) Ahmet Eyüp YILMAZ (3D Modellemeci) Erman GÜLEÇ (Ses Sanatçısı) yerli sanatçı ve senaristlerimizi tebrik ediyor ve ülkemizdeki bir çok kişiye ilham olmasını temenni ediyoruz.

Oyunun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Tanıtım amaçlı sosyal platformlarda haberimizi paylaşmanızı rica ediyoruz.

 

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

“Yerli Ekipten Korku Oyunu: Ghoul” için bir cevap

  1. Gamer dedi ki:

    Şu oyunu kurgulayan arkadaşlar; hiç mi silent hill serisini oynamadınız… :((

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir