Art of CGI  16 Ağustos 2019   Ana Sayfa/Bizden  

Art of CGI 2. Yaşında 1 Milyon Sınırını Aştı

5 sene önce

Türkiye’de ve Dünya’da CG sanatı, görsel efekt, tasarım kültürü, oyun yapımına dair yeni haberler, öne çıkan sanatçılar, ücretsiz içerikler, tasarım programları hakkında ipuçları, röportajlar gibi sektörel içerik için doğru yerdesiniz.

Alanında içerik üretme konusunda Türkiye’de ilk ve tek olan sitemizi açalı tam 2 yıl oldu. Tek kişilik dev kadro misali sıfır gelirle elimden geldiğince sektörel gelişmeler ile alakası olan kişilere her zaman yararlı ve gereksiz karmaşıklıklarda uzak haber ve içerikleri 2 yıldır sizlere ulaştırıyorum.

Eski aşk ve heyecanımız kalmasada bu kadar ilgisizliklere rağmen gittiği yere götürme niyetindeyim. Siz değerli takipçileri için mimari görselleştirme, görsel efekt(vfx), animasyon, hareketli grafik(motion design), grafik tasarım, dijital sanatlar, illüstrasyon, filmlerin yapım süreçleri, oyun yapımı ve render için uygun fiyatlı en performanslı donanım tavsiyeleri gibi benzer konulara 3. yılımızda da devam etmeye çalışacağız.

Bu iki yıllık süreçte 425 haber ve içerik ile 1.3 milyondan fazla sayfa görüntülenme ve 800 yüz bin haber ve içerik okunma sınırını aştık. Bu tarz içeriklerin devamı için beğendiklerinizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanızı rica ediyoruz. İsterseniz blog ve makale içeriklerinizi bize (pardon bana) gönderin isminizle yayınlayalım.

Sitemizin Facebook adresimize buradan, Twitter adresine buradan Instagram adresimize de buradan ulaşarak sayfalarımızı beğenebilir bizlere destek olabilirsiniz.

3D baskı ürünü olan kapak resmi : Queen Studios

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

“Art of CGI 2. Yaşında 1 Milyon Sınırını Aştı” için 3 cevap

 1. Oğuzhan İçer dedi ki:

  Tebrik ederim 😉

 2. Oğuzhan İçer dedi ki:

  Tebrik ederim, 3D anlamında Özellikle Türkiye bazında az veya genel anlamda kalitesiz ve gereksiz içerikler çamurunun üzerimize fırlatıldığı bu günlerde, gerek donanım, gerek sektörel gelişmeleri açıklayıcı ve Türkçe olarak sunabilen kaliteli bir kaynağın olması, sektörde Türkiye açısından meraklı ve hevesli insanların yapabilitesini görmelerine büyük katkı sağladığını düşünüyorum

  • Art of CGI dedi ki:

   Çok teşekkürler temennileriniz için. Zamanla daha da güzelleşecek projemiz. Vakit buldukça yenilemeye ve yeni içerikler girmeye gayret ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir