Art of CGI  27 Ekim 2018   Ana Sayfa/Bizden  

Art of CGI Site Yapısında Değişiklik

6 sene önce

Türkiye’den ve Dünya’dan CG sanatı, görsel efekt, tasarım kültürü, oyun yapımına dair yeni haberler ve eğitimler, sektörel gelişmeler, yazılım haberleri ve kariyer sohbetleri 15 aydır ART of CGI sitemiz olarak sektörün nabzını tutuyoruz.

Geçen hafta ArtofCGI sitemiz bakımdaydı. Bir kaç arkadaşımızdan gelen site en üst kısmında en çok okunan haberler var. Onlarda zamanla 1 yıl önceki haber etiketiyle orada duruyor ve siteye yeni girenler bu site güncel değil diye hemen çıkarlar önerisinden dolayı site yazılımcımız ile temada bir değişikliğe gittik. Bu yüzden geçen hafta yeni içerik giremedik.

Artık sitemizdeki en güncel içerikler direk üst kısımdaki slider altında olacak ve en çok okunanlar site footer kısmının üzerinde olacak. İlgilenen arkadaşlara duyurur ve sitemizdeki 350’ye yakın haber, röportaj ve blog yazımıza buradan ulaşarak sektörün gerisinde kalmadan tüm gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Sitemizin Facebook adresimize buradan, Twitter adresine buradan Instagram adresimize de buradan ulaşarak sayfalarımızı beğenebilir bizlere destek olabilirsiniz.

art of cgi

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Etiketler:
Art of CGI Yazar Notu:

“Art of CGI Site Yapısında Değişiklik” için 2 cevap

  1. Ali Akcan dedi ki:

    Merhaba,

    Art of CGI sitesini her gün en az bir kez ilgiyle ziyaret ediyorum. Emeği, katkısı olan herkese çok teşekkür ederim.

  2. Art of CGI dedi ki:

    Biz teşekkür ederiz. Bunları duymak inanın çok güzel. Çünkü fazla duyamıyoruz 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir