Art of CGI  27 Eylül 2018   Ana Sayfa/Reel  

39. Hafta VFX, Showreel ve Breakdown Video Seçkilerimiz

6 sene önce

Bu hafta yine yeni VFX, Showreel ve Breakdown içerikler ile seriye devam ediyoruz. Buraya eklediğimiz içeriklerin bazıları eski tarihli olabilir. Dünya genelindeki birçok stüdyo ve sanatçının çalışmaları vakit buldukça derlenerek listeye eklenmektedir. Sizler de bu liste için video linkleri gönderebilirsiziniz.

Geçen haftaki 38. hafta seçkisine buradan ulaşabilirsiniz.

Valentin Stüdyo Fransa tabanlı mimari görselleştirme firmasıdır. Prestijli gayrimenkkullerin satışı için  3D renderlar, satış planları ve animasyonlar üreten firmanın Villa 3D adlı mimari demosu için sizleri şöyle alalım. Firmanın diğer efsane içeriklerine göz atmak isterseniz buradan buyurun.

1995 yılından beri bilgisayar teknolojileri ile iç içe olan Mutlu Çağdaş Usta’ya ait olan Master VFX firmasının VFX demoreeli için şöyle buyurun. 2008’den beridir 5 büyük firma ile çalıştıktan sonra kendi firmasını kuran Mutlu Çağdaş Usta 150’den fazla reklam filminde görev aldı. Sanatçı ve Master VFX’in internet sitesi için buradan buyurun.

Filmgate, uluslararası arenada TV yapımları için görsel efektlerde uzmanlaşmış, İsveç tabanlı post prodüksiyon şirketidir. 2006 yılından beri 11 farklı ülkede 85’in üzerinde uzun metrajlı film üzerinde çalıştı. Firma çalışmalarıyla, dünyanın dört bir yanından gelen ve geleceğin yönetmenleri ve Akademi ödüllü Yapımcı ve görüntü yönetmenleri uluslararası üne sahip firmanın 2017 showreeli için sizi şöyle alalım. Firma web sitesi için buraya tıklayın.

2015 yılının 3 oscar adayı aksiyon ve suç filmi Sicario’nun devam filmi Sicario 2: Soldado’nun bazı planlarını yapan dünyaca ünlü Rodeo firmasının VFX VFX Breakdown videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Firma web sitesi için buraya tıklayın.

Jurassic World: Yıkılmış Krallık, J. A. Bayona tarafından yönetilen bir Amerikan bilimkurgu macera filmidir. Bu film, 2015 yapımı Jurassic World’ün bir devamı ve Jurassic Park film serisinin beşinci filmidir. Filmin bazı planlarının görsel efektlerini yapan Image Engine firmasının VFX Breakdown videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Firma web sitesi için buraya tıklayın.

Gelecek vaat eden bir CIA analisti olan Jack Ryan bir Amazon dizisi olup 2018 yapımıdır. Dünyaca ünlü oyun geliştirme firması Ubisoft’a ait olan Hybrid firması tarafından bazı planlarının VFX kolajı için şöyle buyurun.  Firma web sitesi için buraya tıklayın.

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Etiketler: , ,
Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir