Art of CGI  3 Aralık 2017   Ana Sayfa/Teknoloji  

Arttırılmış Gerçeklik ile 3D Tasarımlar Yapın

7 sene önce
Akıllı telefonunuza ya da tabletinize kuracağınız bir uygulama aracılığıyla havaya çizdiğiniz 3 boyutlu nesneleri gerçek tasarımlara dönüştüren bir cihazınız olsaydı nasıl olurdu. Tabi ki mükemmel olurdu. Yeehaw Wand ile tanışın. Hala Kickstarter’da destek toplama sürecinde olan proje için şu ana kadar 47 bin dolar toplanmış durumda. Ve proje sahibi destek için Kickstarter üzerinde 100 dolar bağış bekliyor. Ürününün kickstarter sayfasına buradan ulaşarak daha ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz.
Arttırılmış gerçeklik teknolojisi ile geliştirilmiş bu ürünü kullanmak için ise, kameralı bir akıllı telefon veya tablete sahip olmanız yeterli. 3D tasarımlarınızı havaya çizerek yapabildiğimiz Yeehaw Wand, hayallerinizi gerçeğe dönüştürebiliyor.
Ayrıca 3 boyutlu tasarımları 3D yazıcıda yazdırılabilir formata (stl datası) getirebilen ürün aracılığıyla saatler süren süreçlerden kurtulup tasarımınızı anında 3D yazıcıda yazdırabiliyorsunuz. Yeehaw Wand’ın tanıtım videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

“Arttırılmış Gerçeklik ile 3D Tasarımlar Yapın” için bir cevap

  1. Oğuz dedi ki:

    Vay be süper ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir