Art of CGI  11 Şubat 2020   Ana Sayfa/Eğitim/Etkinlik & Seminer  

CG Seminerleri 3: Cihan Özkan

4 sene önce

2020 yılından itibaren her ay bir tane yapılması planlanan CG Seminerleri (workshop) çalışmalarının daha önce 5 ocak itibariyle başlayacağını BURADA duyurmuştuk. Ve bunların haberlerini BURADA ve BURADA yapmıştık.

Bu seferki 23 Şubat 2020 Pazar buluşmasının eğitmeni mimari görselleştirme üzerine uzman ve sektörün yıllardır tanıdığı sanatçılardan CG Artist ve Mimar Cihan Özkan olacak. Cihan Özkan’ı bilenler bilir, bilmeyenler için sitesine BURADAN ulaşabilirsiniz. Cihan Özkan ile yaptığımız röportaj için ise BURADAN buyurun.

Ayrıca bu seminerin bir de sürprizi var. Yazılımcı ve tasarımcı genç girişimci Batuhan Özer. Siz Batuhan’ı yaptığı eklentiler ile tanıyor olabilirsiniz. Batuhan’ın 3DS Max için kodladığı eklenti haberlerine BURADAN ve BURADAN ayrıca kendisiyle yaptığımız röportaja BURADAN ulaşabilirsiniz.

Seminer ücretsiz olup saat 14.30-16.00 arasında gerçekleştirilecek ayrıca kontenjan 60 kişi ile sınırlıdır. CG Arts ve CG Extent grupları ortaklaşa organizasyonu olan etkinliğe tüm CG ve 3D tasarım meraklıları davetlidir.

Bilge Adam Kadıköy şubesinde yapılacak seminer için sertifikada verilecektir. Zamanla diğer etkinliklerin yeri ve zamanı yine sitemizden üzerinden duyurulacak olup bizleri takipte kalın.

Ayrıntılar ve etkinlik takvimi için Bilge Adam sayfasına BURADAN ulaşabilirsiniz. İçeriği sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak daha fazla kişiye ulaşması konusunda yardımcı olabilirsiniz.

art-of-cgi-advertorial

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir