Art of CGI  14 Şubat 2019   Ana Sayfa/Eğitim  

CGI Günlükleri’nden Ücretsiz Fume FX Eğitimleri

5 sene önce

FumeFx Sitnisati ekibi tarafından geliştirilmiş gerçekçi yangın, duman, patlama ve diğer gaz olaylarının simülasyonu ve gösterimi için tasarlanmış güçlü bir sıvı dinamiği eklentisidir. Son zamanlar oldukça fazla kullanılan bu yazılım Cinema 4D deki Turbulance FD eklentisine benzeyen 3sd Max ve Maya üzerinde çalışan 3. parti bir yazılımdır.

Bir çok film ve oyunda patlama, girdap fırtına ve benzeri sahnede kullanılmış günümüzde popüler bir görsel efekt pluginidir. GPU ve CPU hesaplama algoritmalarını kullanan FumeFx, 3DS Max ve Maya ile entegre çalışmaktadır.

Buradaki bağlantıdan firma sayfasından ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Bünyamin Kartal kendi CGI Günlükleri Youtube kanalında Fume FX dersleri hazırlamaya başladı. Konunun meraklısı herkesin yakından takip etmesi gereken kanal ile gerçekçi patlamalar, dumanlar ve alevlerin nasıl yapılacağını öğrenebileceksiniz.

Yakın bir zamanda Udemy Eğitim platformunda FumeFX, RayFire ve Particle Flow dersleri ile sizlerle olacak olan Bünyamin Kartal’a şimdiden başarılar diliyoruz.

Yazılımın kullanıldığı projelere göz atabileceğiniz Film ve Oyun Reelini aşağıdan izleyebilirsiniz.

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

“CGI Günlükleri’nden Ücretsiz Fume FX Eğitimleri” için 2 cevap

  1. Lütfü dedi ki:

    Merhaba, fumefz derslerinize devam etmeyecekmisiniz ? Emeğinize saygısızlık etmek istemem yanlış anlamayın ama programı yüzeysel anlatmışsınız giriş seviyesi bir video olduğu için fakat daha detaylı anlatımlı videolarınızı ne zaman yayınlayacaksınız ? İyi akşamlar

    • Art of CGI dedi ki:

      Biz sadece haberini yapmıştık. Yorumunuz spam’a düşmüş yeni gördük. Eğitim için CGI Günlükleri kanalı ile iletişim kurabilirsiniz. Saygılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir