Art of CGI  18 Haziran 2020   Ana Sayfa/Yazılım  

Chaos Group V-Ray Koleksiyon Ürününü Yayımladı.

4 sene önce

Bulgaristan merkezli görselleştirme sektörü ile içli dışlı herkesin bildiği V-Ray render motorunun üreticisi Chaos Group yıllık aboneliği 629 dolar (yaklaşık 4300 TL) olan ve adına V-Ray Collection dediği tek paketli bir ürünü piyasaya sürdü.

Peki bu V-Ray Collection ne işe yarayacak özetle tek eş zamanlı bir lisans numarası (floating lisans) firmanın 15 ürününe aynı anda erişim yetkinizin olması anlamına geliyor.

Bunlardan bazıları tabi ki vray render motoru (VRAY NEXT), bulut teknolojisi üzerinden render çiftliği hizmetine erişim sağlayacaklar. Tabi ki bu ilk başta 20 kredi ile sınırlı. (CHAOS CLOUD), binlerce hazır metryali kapsayan (VRSANCS), her türlü akışkan simülasyonunuzu yapabileceğiniz (PHOENIX FD), anlık sahne görselleştirme teknolojisine sahip yeni yazılım (PROJECT LAVINA) vb. hizmetleri kapsıyor. (V-Ray renderın farklı yazılımlar için olan sürümleri ekstra hizmet olarak sayılıyor.)

Hem tek sürüm lisans kullanıcıları hem de kalıcı lisans sahipleri bu hizmetten yararlanabilecek.

V-Ray Eğitim Koleksiyonunda olduğu gibi V-Ray Blender ve Nuke ile beraber 3ds Max, Cinema 4D, Houdini, Maya, Modo, Revit, Rhino, SketchUp, Unreal Engine versiyonları da bu koleksiyona dahil. Dahil olmayan 2 sürüm ise V-Ray form-Z ve Katana yazılımlarına ait render motorları.

art-of-cgi-advertorial

İçeriği Sosyal Medyada Paylaşmak İster misiniz?

Art of CGI Yazar Notu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir